Rok szkolny 2014/2015


30. czerwca w OREW odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 (kilka zdjęć w naszej galerii). Agatka, jak zwykle, przez cały ten rok dzielnie uczestniczyła w zajęciach z oligofrenopedagogiem, logopedą, psychologiem, fizjoterapeutą, muzykoterapeutą, dogoterapeutą oraz katechetką. Oprócz codziennej terapii w Ośrodku miała również zajęcia muzyczno-teatralne, teatrzyki, wyjścia na zajęcia integracyjne i wiele wiele innych atrakcji.
Na zakończeniu otrzymała dyplomy oraz prace, które przez cały rok wykonywała w swojej grupie. Gdy wróciłyśmy do domu i cały ten zestaw rozpakowałyśmy, Aga była przeszczęśliwa. Brała każdy obrazek po kolei i mi go pokazywała, jakby chciała powiedzieć "mamo! zobacz, to wszystko to moje dzieła!!" :)
Rozpoczęły się wakacje, a Agata jak zwykle ma więcej luzu. Rano idzie do babci, dziadka a czesem i ciocia z wujkiem się pokażą (taki już wakacyjny zwyczaj) i dopiero po 11:00 babcia przywozi Agę do ośrodka. Do domu wraca ze mną, a resztę popołudnia może leniuchować i robić cokolwiek zapragnie. Natomiast od 13. lipca ma aż 5 tygodni całkowitego wolnego. Nie musi chodzić do ośrodka i po prostu odpoczywa - zbiera siły na nowy rok szkolny, który tuż, tuż...
A na zakończenie, chciałam jeszcze raz bardzo podziękować wszystkim, którzy na co dzień pracują z Agą. Dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i miłość, którą na każdym kroku Agata od Was otrzymuje!!
Dziękuję Madzi, Ani, Ani, Agacie, Konradowi, Gosi, Monice oraz całemu personelowi OREW :)