1% DZIĘKUJEMY!!

 


W czwartek (01.10.) na subkonto Agaty prowadzone przez Fundację Słoneczko, zaczęły spływać pierwsze wpłaty 1% podatku za rozliczenia 2019 roku. To już dziesiąty rok, kiedy te pieniądze tak bardzo pomagają w codziennym życiu i rehabilitacji Agaty. 
W tym roku nie widzimy już nawet urzędów skarbowych, z których przekazane są wpłaty 1%, nie widzimy oczywiście również konkretnych imion i nazwisk. Jedyne co widzimy, to kwota oraz w opisie: Urząd Skarbowy Centrum Rozliczeń.
Informacja z Fundacji Słoneczko dla nas brzmi następująco: 
Szanowni Państwo,
Jak zwykle w dniu 1. października rozpoczęliśmy księgowanie wpłat 1% podatków PIT.
W tym roku zmienił się sposób rozliczania tych wpłat i wyznaczony został jeden urząd centralny- Pierwszy Urząd Skarbowy w Bydgoszczy.
Niestety nie otrzymaliśmy informacji, z których urzędów skarbowych w Polsce pochodzą poszczególne wpłaty.
Dlatego takiej informacji nie możemy podać Państwu w naszym systemie informatycznym Promyk.


Dlatego pozwalam sobie wszystkim Państwu w tym miejscu jeszcze raz serdecznie podziękować za to, że również w tym roku pamiętaliście o Agacie i przekazaliście jej swój 1% podatku. 
Dzięki tym wpłatom Aga może brać udział w turnusach rehabilitacyjnych, ma zapewniony dostęp do najlepszych pomocy terapeutycznych w tym do oprogramowania wspierającego komunikację alternatywną, obuwia ortopedycznego robionego na miarę, środków pielęgnacyjnych oraz wielu innych rzeczy potrzebnych do lepszego rozwoju. 
Bardzo dziękujemy!!!!