Wasz 1% dla AguliNa subkonto Aguli w Fundacji Słoneczko zaczęły spływać pierwsze wpłaty 1% podatku. Podobnie jak w ubiegłych latach widzimy tylko urzędy skarbowe, z których przekazane były pieniążki, natomiast nie widzimy konkretnych imion i nazwisk (ze względu na ochronę danych osobowych informacje te są dostępne tylko dla Fundacji, która rodzicom podopiecznych Słoneczka już ich nie przekazuje).
Dlatego pozwalam sobie wszystkim Państwu w tym miejscu jeszcze raz serdecznie podziękować za to, że również w tym roku pamiętaliście o Agacie i przekazaliście jej swój 1% podatku.
Dzięki tym wpłatom Aga może brać udział w turnusach rehabilitacyjnych, ma zapewniony dostęp do najlepszych pomocy terapeutycznych, obuwia profilaktycznego, środków pielęgnacyjnych oraz wielu innych rzeczy potrzebnych do lepszego rozwoju.
Przy okazji chciałam jeszcze raz podziękować także osobom, które regularnie wpłacają środki na subkonto Aguli- nasz Anioł Stróż Pani Marysia, Pani Jolanta i Pan Bogdan, Pani Halina i Pan Bernard.
Bardzo dziękujemy!!!!