1,5% - DZIĘKUJEMY!

 


Na subkoncie Agaty, prowadzonym przez Fundację Słoneczko, rozpoczęto księgowanie wpłat 1,5% podatku za rozliczenia 2022 roku. To już trzynasty rok, kiedy te pieniądze tak bardzo pomagają w codziennym życiu i rehabilitacji Agaty.

Serdecznie dziękujemy za to, że również w tym roku pamiętaliście o Agacie i przekazaliście jej swoje 1,5% podatku.
Dzięki tym wpłatom Aga może brać udział w prywatnej rehabilitacji, ma zapewniony dostęp do najlepszych specjalistów oraz pomocy terapeutycznych, obuwia ortopedycznego robionego na miarę, środków pielęgnacyjnych oraz wielu innych rzeczy potrzebnych do lepszego rozwoju.

Zanim wreszcie znajdę czas, aby napisać, co nowego u Agaty, w tym miejscu wspomnę, że najbliższym wydatkiem, który dzięki środkom na subkoncie zostanie zrefundowany (i powiem tylko, że nie będzie to mały wydatek) będzie leczenie stomatologiczne w narkozie. Choć Agata ma przepiękne zęby i regularnie, co trzy miesiące, chodzi na kontrole do naszej cudownej Pani Stomatolog, tym razem musimy zdecydować się na zabieg w narkozie. Nie mamy niestety czasu na załatwianie leczenia w klinikach "na orzeczenie", bo ten mały ubytek musi być zrobiony jak najszybciej (grudniowa operacja skoliozy). 

Bardzo dziękujemy!!!!